Kocie oko

Cześć!

Moje ołówki już są oficjalnie wypróbowane. Kocie oko to efekt. Nie lubię jakoś specjalnie mocno koty (miałam 3 xD), ale ich oczy są cudne ♥. Wzorowałam się na zdjęciu z grafik google. A mój rysunek wygląda tak:

Kocie oko

Myslę, że w nastepnym poście ukarzą się moje pierwsze kroki w rysowaniu ludzi, ale napiszcie mi co wy byście chcieli i oczywiście co myślicie o kocim oku.

Pozdro

Saphira

8 comments on “Kocie oko
  1. śliczne te oko *_____* czasem dostaje lekkiego doła, jak widzę te rysunki na waszych blogach. oby tak dalej .! doprowadzisz mnie pewnie do psychiatryka, jak będziesz robić takie postępy. ^^” dół, za dołem, hehe. pozdrawiam . :3

    • Czemu dół? Chociaż trochę cię rozumiem. Czasami jak oglądam niektóre prace, to chce mi się wyć „DLACZEGO JA TAK NIE UMIEM!!??” xD Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! Nawet Picasso kiedyś bazgrolił ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>