Koń

Cześć!

Ostatnio jak dodałam brzydkie rysunki twierdziliście, że koń z przydługawym pyskiem jest w porządku. No niech juz wam będzie. Ale ładnego konia to wstawiam wam dopiero dzisiaj. Narysowałam go jakiś czas temu, ale to nie ma znaczenia. Jeśli ktos interesuje się końmi (ja trochę tak) to wie, że konie czasami maja na głowie gwiazdkę. Mój ma ją dosłownie xD Taka moja wariacja ;D

Koń

Staram się ja mogę ale nie mam pojęcia jak zrobić tgo moka xD Zabrałam sie do niego i go dokończe, ale może to trochę potrwać. Dzisaj albo jutro wstawie wam na jakim już jestem etapie ;)

Dziękuję wszstkim za komentarze. Każdy jest niesamowicie motywujący :D

Napiszcie co myślicie o koniu.

Pozdro

Sahira

PS. Jeśli znaleźliście jakiś błędy ortograficzne  w treści napiscie mi, chyba muszę zmienic baterie w klawiturze ;)

6 comments on “Koń
  1. Koń bardzo ładny jak i twoja kreska, i styl rysowania :)
    Mam takie pytanko. Rozmazujesz ołówek, a jeśli tak, to czym?

    • Tą pracę faktycznie rozmazywałam. Uzywałam do tego zwykłej chusteczki higienicznej. Teraz robię to gumką, ale nie wiem czy nie wróce do chusteczek ;)

    • Mam dwa: mój autoportrt i moja karykatura, ale to wyszło takie potworne, że nie warto pokazywać. Od jutra będę się uczyć rysować ludzi, więc coś sensownego do pokazania będeę mieć za tydzień w kwestii portretów ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>