Rysunek z lekcji #1

Cześć!

Jestem w wieku szkolnym, to żadna tajemnica. Tak jak większość uczniów nudzę się na większości lekcji (bez obrazy nauczyciele, jeśl to czytacie, po prostu już tak mam xD) z tą różnicą, że jak mi się nudzi to wyciągam kartkę i rysuję, zamiast przeszkadzać innym. Weekend majowy się dziś skończył, a dzień szkolny nie był specjalnie wyjątkowy (może tylko dostałam wyróżnienie za projekt maskotki, ale to szczegół xD), więc narysowałam takie oto cosie:

Drzewo, noc

Góry

Do narysowania użyłam ołówka HB, gumki i czarnego cienkopisu. Myślę, że są całkiem niezłe. Kolejny post będzie tutorialem, ale na razie nie zdradzę szczegółów. Napiszcie mi co myslicie o rysunkach z lekcji.

Pozdro

Saphira

6 comments on “Rysunek z lekcji #1
  1. Stwierdzam, że nie potrafię rysować O.o
    Masz bardzo rzadką umiejętność rysowania z wyobraźni :P
    Rysunki są świetne! (szczególnie ten pierwszy) i nawet na rysunek konturowy!

    Cud miód <3 :*

    • Rzadka umiejętność! Dziękuję, ale to nie do końca prawda. Drzewo jest drzewem, rosną wszędzie i choć nie patrzyłam na żadne kiedy rysowałam, to najpierw wytrzeszczałam gały przez ostatnie miesiące przyglądając się drzewom, aby na rysunku wyglądały wiarygodnie xD Trzeba zauważyć wiele rzeczy (Dzięki jeszcze raz, bo właśnie podsunołeś mi temat na tutorial). A góry, znalazłam kiedyś na Internecie taka ilustracje jak je rysować realistycznie (jak znajdę to będzie w kolejnym poście) i tyle razy ją oglądałam, aż mi utknęła w głowie xD No i TY RYSUJESZ ŚWIETNIE! Nigdy tego nie podważaj, Nelisiek, bo stracisz zapał do pracy i czyje rysunki będę oglądać, co?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>